Dla mediów

Zbiór informacji o zrealizowanych przez nas projektach, gotowe do pobrania logotypy i notatki prasowe.

Centrum Kompetencji Cyfrowych UW to wyspecjalizowana jednostka Uniwersytetu Warszawskiego.

Wspieramy technologicznie multidyscyplinarne badania naukowe i dydaktykę uniwersytecką, aktywnie działamy na rzecz upowszechniania narzędzi cyfrowych oraz nowych technologii w nauce, edukacji, kulturze i życiu społecznym i koordynujemy udział uczelni w krajowych i międzynarodowych sieciach zaangażowanych w wykorzystywanie technologii cyfrowych.

Nasz zespół tworzą eksperci o zróżnicowanych kompetencjach: informatycy i programiści, graficy i webdesignerzy, specjaliści od komunikacji, nowoczesnej dydaktyki i humanistyki cyfrowej. Nasza jednostka powstała w wyniku połączenia Centrum Otwartej i Multimedialnej Edukacji UW (COME UW) i Laboratorium Cyfrowego Humanistyki UW (LaCH UW) i łączy siły oraz doświadczenie obu tych podmiotów.
Logo Centrum Kompetencji Cyfrowych UW

Nasze logo, zasady jego użytkowania oraz portfolio projektowe dostępne są w zakładce Do pobrania.

Notatki prasowe

18.11.2020 Powstało Korczakowskie Repozytorium Cyfrowe
18.11.2020 Korczak Digital Repository Launched

tlo-home Created with Sketch.

Group 3 Created with Sketch.